BIPKontakt 

Koła zainteresowań

Ze względu na różną częstotliwość zajęć w celu uczestnictwa skontaktuj się z nauczycielem 

 

  • KOŁA POZAPROJEKTOWE 

mgr Härtel Tomasz

SKS

mgr Kopańska Martina

SKS

mgr Noga Andrzej

SKS

mgr Olma Adam

koło kabaretowe

mgr Perz Iwona

koło teatralne

mgr Pluta Paweł

koło wokalno-instrumentalne

mgr Rysztogi Agnieszka

koło j.niemieckiego kl.IV

mgr Słota Marta

koło szachowe

mgr Smoleń Katarzyna

koło j. francuskiego kl.IV

mgr Szychowska Katarzyna

koło regionalne

 

ZAJĘCIA AKADEMII KLUCZOWYCH KOMPETENCJI BATOREGO II

l.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

0

 

 

Akademia Powtórek Matematycznych Gr.2/ E.Skalska s.6

Akademia Pitagorasa Gr.2/ E.Skalska s.6

 

1

 

 

 

Akademia Powtórek Matematycznych Gr.1/ E.Skalska s.6

 

5

 

 

 

Akademia Młodego Konstruktora/Akademia Eksperymentariuszy

A.Zieleźny/Ż.Panek

s.107/s.203

 

6

 

 

 

Akademia Młodego Konstruktora/Akademia Eksperymentariuszy

A.Zieleźny/Ż.Panek

s.107/s.203

 

7

Akademia Języka Angielskiego /B.Krok s.205

Akademia Pitagorasa Gr. 1/ E.Skalska s.6

Akademia Zdrowego Kręgosłupa Gr.1 i 2/ T.Hartel/ A.Noga - basen

Akademia Języka Angielskiego Gr.1 / K.Smoleń s.107

Akademia Języka Angielskiego Gr.2/ K.Smoleń s.107

Warsztaty Socjoteraputyczne Gr. 1/ A.Zieleźny s.107

Akademia Zdrowego Kręgosłupa Gr.1 i 2/ T.Hartel/ A.Noga - basen

8

 

Akademia Zdrowego Kręgosłupa Gr.1 i 2/ T.Hartel/ A.Noga - basen

Warsztaty Arteterapii Gr.1 / M.Ochabowicz s. hobby

Akademia Cyfrowej Kreacji / M.Pieniek s. 5

Warsztaty Socjoteraputyczne Gr. 1/ A.Zieleźny s.107

Akademia Zdrowego Kręgosłupa Gr.1 i 2/ T.Hartel/ A.Noga - basen

9

 

Akademia Zdrowego Kręgosłupa Gr.1 i 2/ T.Hartel/ A.Noga - basen

Warsztaty Arteterapii Gr.2 / M.Ochabowicz s. hobby

 

Akademia Cyfrowej Kreacji/ A.Zieleźny s.107

Akademia Zdrowego Kręgosłupa Gr.1 i 2/ T.Hartel/ A.Noga - basen

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie z klasami III

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII

godz. 11.00 klasy I i IV

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...