BIPKontakt 

Podręczniki

 • Przypominamy, że dla uczniów zarówno szkoły podstawowej, jak i klas gimnazjalnych na początku roku szkolnego rodzicom na podstawie umowy użyczenia wydaje się komplet podręczników i darmowo przekazuje  obowiązujące zeszyty ćwiczeń. Podręczniki zwraca się za pośrednictwem wychowawcy do biblioteki szkolnej na koniec roku szkolnego. Uczniowie, którzy w istotny sposób zniszczą podręcznik, zgubią lub oddadzą w stanie niekompletnym (np. brak płytki w podręcznikach do języków obcych) zobowiązani są do pokrycia kosztów zakupu nowego podręcznika lub jego odkupienie.

   

  Ze względu na przekształcenie szkoły gimnazjalnej w szkołę podstawową zobowiązuje się Rodziców uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 uczęszczali do klasy II gimnazjum i nie uregulowali do tej pory zaległości za niezwrócone podręczniki, do odkupienia książek.  Nie ma już możliwości przekazania na konto szkoły kwot i zakup zagubionych podręczników przez szkołę.

   

  Rodzice uczniów klas I gimnazjum (rok szkolny 2016/2017) mogą jeszcze przesłać pieniądze na konto, zgodnie z informacjami przekazanymi przez dzieci.

   

  Jednocześnie informujemy, że darmowe podręczniki i ćwiczenia dla klas gimnazjalnych zostaną przekazane Rodzicom na pierwszym zebraniu, w dniu 05.09.2017 r.

   

  W przypadku osób, które nie uregulowały zaległości podręcznikowych za rok ubiegły, wydanie nowych materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych zostanie wstrzymane.

   

  ZESTAWY PODRĘCZNIKÓW DLA POSZCZEGÓLNYCH KLAS NA ROK SZKOLNY 2017/2018

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

  KLASA I

  KLASA IV

  KLASA  VII

  • GIMNAZJUM

  KLASA II

  KLASA III

   

 

 

 

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...