BIPKontakt 

Konkursy plastyczne i nie tylko

Witamy w dziale "Konkursy".

 1. Jeżeli tu jesteś, to znaczy, że nie obce Ci są pojęcia "hobby", "kreatywność", "pasja", "tworzenie" , może "Sztuka" i wiele innych...
 2. Zapoznaj się z wybranym regulaminem konkursu. 
 3. Miło będzie, jak skonsultujesz poprawność wykonywanej pracy z odpowiednim nauczycielem, np. z plastyki przed ostatecznym terminem oddania pracy.
 4. Pamiętaj o dołączeniu odpowiednich formularzy opisanych często w regulaminie. 
 5. Nie oddawaj pracy w ostatecznym terminie nauczycielowi z Twojej szkoły - potrzebne są zwykle 1-2 dni na dostarczenie pracy do organizatora konkursu.

Życzymy owocnej pracy!

 

Wyniki poprzednich konkursów publikowane są na stronie głównej: "Start"

Organizowanie przez Szkołę Podstawową nr 2 w Chorzowie

  

 • „Matematyka i sport to pewny rekord” turniej wiedzy dla uczniów klas III i IV szkół podstawowych w ramach X Chorzowskiego Festiwalu Nauki „Nasze dziedzictwo. Nasza przyszłość”- 14 marca 2018 r. - o konkursie

 
Wyniki poprzednich konkursów publikowane są na stronie głównej: "Start"

Inne konkursy

 • Konkurs plastyczny „Chorzów na Święta” 

  Serdecznie zapraszamy wszystkie zdolne dzieciaki do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na projekt kartki wielkanocnej. Od 15 lutego uczniowie szkół podstawowych klas od I do III mogą składać w swoich placówkach propozycje na kartkę z życzeniami. >> więcej

 •  

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z województwa śląskiego „Tworzymy dziedzictwo” - regulamin

 

Zadaniem uczestników jest stworzenie pracy plastycznej (w formie rysunku lub malunku, przy użyciu kredek, mazaków lub farb), której tematem będzie śląskie dziedzictwo kulturowe. Młodych Europejczyków zachęcamy zarówno do tworzenia prac przedstawiających śląskie zabytki, budynki, dzieła sztuki, jak i nasze regionalne tradycje i zwyczaje – ogranicza Was tylko „śląskość” przedstawianych obiektów.

Termin składania prac upływa 30 marca 2018 roku (decyduje data stempla pocztowego). Do każdej z prac plastycznych należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie dwie prace. Zainteresowane osoby proszone są o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz informacją o Europejskim Roku Dziedzictwa Kulturowego.

 

 •  XXV Wojewódzki Plastyczny Konkurs Ekologiczny

"Ocalić od zapomnienia" 2018, Temat: „Serce natury” - regulamin, załączniki   - do 26 marca 2018 roku (decyduje data wpływu)

Pragniemy zwrócić uwagę młodego człowieka na otaczający nas świat natury, jego piękno i różnorodność, ochronę jego fauny i flory. Należy bezwzględnie zapobiegać wszelkim formom degradacji i niszczenia, zadbać o jego przetrwanie, aby kolejne pokolenia mogły w nim żyć w zgodzie i harmonii.

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach

 

"Dzwoneczek z odpadów" - do 4.12.2017

 • XIII Miejski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI 2017" - regulamin - (zgłoszenia do 10.10.2017, finał 18.10.2017 r.)

 

 
Jeśli jesteś zainteresowany szukaniem konkursów zapraszamy tutaj: 

 

 

 

ą

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...