BIPKontakt 

SPORT - nasze sukcesy i inne wydarzenia

2017-04-25

Wczoraj nasi reprezentanci: Igor i Mikołaj oraz Ola i Roksana, walczyli jako mistrzowie Chorzowa w półfinale zawodów wojewódzkich w badmintonie w pięknej hali w Bieruniu. W zawodach uczestniczyły oprócz Chorzowa jeszcze 3 reprezentacje: z Bierunia, Pszczyny i Katowic. Poziom rozgrywek był niezwykle wysoki, gdyż reprezentacja Bierunia to ścisła czołówka Polski. Nasi chłopcy po walecznej walce zajęli 4 miejsce, za to dziewczęta zagrały nadzwyczaj dobrze i pokonały zespół z Katowic zajmując ostatecznie III miejsce w półfinale wojewódzkim. Wygrały oczywiście reprezentantki Bierunia, ale mały sukces zanotowała również Ola która wygrała swój mecz 2-0 z jedną z Bieruńskich zawodniczek :-). Gratulujemy!!!

2017-03-18

Nasze dziewczyny rewelacyjnie wypadły na ostatnich zawodach pływackich - zdobywając miejsca na podium.

2017-03-10

Staje się już powoli tradycją, że nasi siatkarze grają sparingi ze starszymi od siebie kolegami. Tym razem kolejny raz spotkali się z drużyną z III LO im St. Batorego na ich zaproszenie. Było to bardzo owocne spotkanie dla obydwu drużyn, ponieważ poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a naszym reprezentantom udało się starszym od nich kolegom - urwać seta.

2017-03-08

Tym razem nasi siatkarze - postawili na swoim. Awansowali tak jak tydzień wcześniej dziewczyny do finału miejskiego o mistrzostwo Chorzowa. Zajęli bezapelacyjnie 1 miejsce w dzielnicy pokonując G-7 i G-9 (2:0) oraz po bardzo zaciętym meczu ale pewnie wygranym G-8 (2:1). Wygrana cieszy gdyż w tym roku tylko jedna drużyna awansowała z dzielnicy do finału- i są nią nasi reprezentanci. Gratulujemy i życzymy wygranej w Finale.

2017-03-01

Awansowały z pierwszego miejsca do finału miejskiego o tytuł najlepszej drużyny Chorzowa. Po wspaniałej walce z reprezentacjami G-8,G-9 i G-7 wygrały wszystkie mecze 2:0 nie tracąc seta. Gratulujemy i życzymy prowadzenia w finałach!

2017-02-28

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi absolwenci: Cyprian Heising oraz Marcin Soczówka wraz z kolegami z III LO im. Stefana Batorego zwyciężyli w turnieju finałowym i zdobyli Mistrzostwo Chorzowa w siatkówce juniorów. Cyprian Heising został najlepszym zawodnikiem turnieju. II miejsce zajęła reprezentacja ZSTiO nr 1, a to drużyna z którą nasza reprezentacja rozgrywała ostatnio sparing urywający im seta. 

2016-05-13

Angelika i Weronika pokonały tak trudne przeciwniczki min. z Katolika, G7, G11, G8 i stanęły na najwyższym podium. Dla Angeliki to kolejny rok z rzędu kiedy stała się mistrzynią!! Ogromne gratulacje dla naszych reprezentantek i wszystkich którzy pomogli w tym wielkim sukcesie. Więcej zdjęć na Facebook'u.

2016-05-13

Nasi chłopcy Patryk i Dominik zdobyli I miejsce w Chorzowie! Wspaniale wypadły również dziewczęta Ola i Kasia zajęły III miejsce w mieście. Warto podkreślić, że indywidualnie Patryk był drugi a Ola trzecia! Ogromne gratulacje za tak udany występ! Może nasze nowe boisko przyczyni się do kolejnych sukcesów w następnych latach tej dyscyplinie sportu - czas pokaże.

2016-04-29

Nasi chłopcy uczestniczyli dzisiaj w dniach otwartych w ZSTiO nr 1 w Chorzowie podczas których zagrali sparing z o wiele od siebie starszymi kolegami z technikum.

2016-04-22

Jesteśmy niezmiernie dumni! Nasze uczennice Agnieszka Sobocka i Sandra Kukla wraz z Drużyną Sportową Cheerleaders Atria z Chorzowa zajęły V miejsce w Polsce,

2016-03-21  

Nie udało się - niestety... Nasze reprezentantki uległy faworytowi tegorocznych rozgrywek - reprezentantkom g-8. Po cichu liczyliśmy na wyrównaną walkę i przy szczęściu na ewentualne zwycięstwo, ale faworytki były w tym roku bezkonkurencyjne wygrywając z wszystkimi gimnazjami w dzielnicy 2:0.

2016-03-21 

Nie sposób o tym nie wspomnieć. Troje naszych absolwentów obecnie uczących się w III LO im. St. Batorego: Kuba Popęda, Cyprian Heising i Marcin Soczówka - zdobyło wraz z zespołem mistrzostwo Chorzowa w siatkówce chłopców szkół średnich! Warto wspomnieć że nasi absolwenci stanowią trzon składu liceum. 2 lata temu reprezentując nasze Gimnazjum byli również mistrzami Chorzowa. Pozostał w nich sentyment do "Dwójki" - bo są częstymi gośćmi na naszych SKS- ch i czynnie pomagają w rozwoju kolejnych pokoleń siatkarskich w naszym Gimnazjum. Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych!

2016-03-21

Nasi uczniowie zdobyli III miejsce w I Chorzowskiej Grze Ulicznej!
Gra odbywała się w ramach 8 Chorzowskiego Festiwalu Nauki.

2016-03-20 

Dwoje naszych reprezentantów : Ola i Patryk bardzo udanie wypadli w turnieju deblowym w badmingtonie zorganizowanym przez ZSZ im. Romualda Mielczarskiego w Katowicach. Po serii wygranych meczy dotarli do finałowej czwórki turnieju i niestety przegrali mecz półfinałowy ale będą walczyć jeszcze o III miejsce. Powodzenia!

2016-03-09

Było naprawdę blisko, by zostać najlepszą siatkarską drużyną w Chorzowie! Nasi chłopcy w meczu o mistrzostwo minimalnie przegrali w tiebreak'u z reprezentantami Gimnazjum nr 11.Przypadł nam zatem tytuł Vice-mistrza Chorzowa!

2016-03-02

Nasi siatkarze, bez straty seta najlepszą drużyną w dzielnicy! To kolejny rok w którym nasi chłopcy zakwalifikowali się w pięknym stylu do Finału Miejskiego w siatkówce. Nasza drużyna była dzisiaj bezkonkurencyjna - pewnie pokonała reprezetanów Gim nr 8,7 i 9 wygrywając wszystkie mecze 2:0. Gratulujemy i życzymy dobrego wyniku w finale!

2015-12-16 

W dniu dzisiejszym na turnieju Mikołajkowym o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa nasze dziewczyny rozegrały bardzo udany turniej siatkarski w Hali MORiS Hajduki.

2016-12-11

Finał miejski w piłce ręcznej chłopców odbył się 08.12.2015r. w Gimnazjum nr 11. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, pierwszy mecz nasi uczniowie rozegrali z Gimnazjum nr 6. Mateusz Mularczyk w ostatnich sekundach meczu wykorzystał rzut karny

2015-12-16

W dniu dzisiejszym nasza reprezentacja chłopców rozegrała udane zawody w Drużynowych Mistrzostwach Chorzowa szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym. W zmaganiach brało udział 11 szkół gimnazjalnych a nasi zajęli IV miejsce (te nieszczęsne),

2015-11-17

Dzisiejszy dzień okazał się bardzo udany dla reprezentantek naszego Gimnazjum. Zajęły II miejsce w Chorzowie. To najlepsze miejsce w historii naszego Gimnazjum w tej dyscyplinie sportu!

  

Trwają zapisy do klas: I, II, IV, V, VI, VII

Szczegóły zobacz NABÓR 2018/2019

lub pytaj w sekretariacie 

tel. 32 2411 653

   

Realizujemy projekty

 

      

„Matematyka i sport to pewny rekord” 

„Popołudnie z grami i robotami”

 

 

Gościmy...

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Ważne wydarzenia

21.05.2018

godz.17.00 Pożegnanie

z klasami III Gimnazjum

...

22.06.2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

godz. 10.00 klasy VII SP

godz. 10.30 klasy II Gimnazjum

godz. 11.00 klasy I i IV SP

Polecamy...

Certyfikaty i Programy ...